Trik z TikToka, który pomoże Ci zabezpieczyć make-up przed odciskami od okularów przeciwsłonecznych

Uroda
Trik z TikToka, który pomoże Ci zabezpieczyć make-up przed odciskami od okularów przeciwsłonecznych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okulary przeciwsłoneczne to absoluty must have naszych letnich stylizacji. Nie tylko dodaje nam nonszalanckiego stylu, ale przede wszystkim chroni oczy przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Niestety, większość dziewczyn zna ten ból, kiedy założymy oprawki na doskonale wykonany make-up. Bardzo trudno uniknąć nieestetycznych odcisków, które pojawiają się na skrzydełkach i grzbiecie nosa lub policzkach. Znana makijażystka gwiazd poradziła sobie jednak z tym problemem w genialny sposób! Jej tutorial stał się błyskawicznie viralem na TikToku!

Janine Holmes to znana makijażystka z Toronto, która nie raz pracowała z największymi gwiazdami. Ostatnio sama stała się sławna za sprawą patentu, który wymyśliła, dzięki któremu możemy nosić okulary przeciwsłoneczne i cieszyć się nietkniętym make-upem przez cały dzień. Nie ma chyba nic gorszego, niż efekt kiedy nasze kosmetyki zamiast na twarzy zostają na oprawkach okularów przeciwsłonecznych. Dzięki tej metodzie na zawsze zapomnimy, że kiedyś był to dla nas problem!

Doskonały makijaż + okulary przeciwsłoneczne? To możliwe, dzięki tej sztuczce z TikToka

Wykonanie makijażu, który nie zostanie zniszczony przez nałożenie na nos okularów przeciwsłonecznych może jest nieco bardziej czasochłonne, ale z pewnością się opłaca!

Kluczem do sukcesu jest nałożenie na skrzydełka nosa odpowiednich kosmetyków, które w zetknięciu z okularami nie zmyją się z naszej twarzy. Do tego będziemy potrzebować bazy pod oczy, kryjącego korektora lub dopasowanego do cery podkładu. Aby utrwalić efekt spryskaj gąbeczkę do nakładania kosmetyków sprayem, który powoduje, że makijaż dłużej utrzymuje się na twarzy. Całość warto na koniec wykończyć nasze dzieło pudrem matującym.

To świetny trik również dla dziewczyn, które na co dzień noszą okulary korekcyjne!

@j9homiemakeup

A PRO technique to sunglass-proof your makeup! 🕶 ##promakeuptip ##celebritymakeupartist ##demilovatomakeup ##adamlevine

♬ Quirky – Oleg Kirilkov

Przeczytaj też: JAK PODEJŚĆ DO TEMATU PIELĘGNACJI SKÓRY TWARZY W CZASIE UPAŁÓW? O TYCH 3 RZECZACH NIE WOLNO CI ZAPOMNIEĆ!

Zdjęcie główne: Jeremy Moeller/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*