Bambosze męskie – dobry wybór zarówno na zimę, jak i na lato

Moda
Bambosze męskie – dobry wybór zarówno na zimę, jak i na lato
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Mało kto zna historię domowych kapci. Pierwszy raz zaczęły być produkowane już w średniowieczu, choć modne stały się dopiero w okresie międzywojennym. Z czasem ich zainteresowanie rosło, i teraz praktycznie każdy używa ich w swoim domu. Bambosze męskie są dumą górali, wszak są ich tradycyjnych produktem. Zaangażowanie przy ich produkcji sprawia, że są one wykonane bardzo dokładnie i solidnie, ale też pięknie. Haft golarski jest bardzo elegancki i wciąż chętnie wykorzystywany. 

Cechy męskich kapci

Do produkcji bamboszy męskich wykorzystuje się skórę naturalną, która jest niezwykle trwała i wytrzymała. Można wybrać zarówno kapcie letnie jak i zimowe, które będą miały ocieplenie, z miłej w dotyku, bardzo ciepłej i przyjemnej owczej wełny. Do wyboru są kapcie bardziej lub mniej zabudowane. Dzięki najlepszej jakości wykorzystanego materiału do produkcji kapci, obuwie nie ociera i nie powoduje odcisków. Osoba nosząca nawet nie odczuje ich na swoich stopach. Bambosze męskie wykonane są ze skóry o wysokich właściwościach. Zapewniają optymalny poziom ciepła, ale nie przegrzewają stóp. Skóra jest materiałem oddychającym i odprowadzającym wilgoć. 

Niektóre modele kapci mogą być wykonane z wyjątkowego rodzaju skóry jakim jest relugan. Ten niezwykły rodzaj skóry owczej charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami. Ma działanie antybakteryjne, antyalergiczne i samoczyszczące. Wszystko, dzięki wchodzącemu w jego skład niezwykłemu białku i lanolinie, które mają zdolność niszczenia bakterii. Bambosze męskie ze skóry relugan mają też szereg właściwości leczniczych. Polecane są osób mających problemy ze stawami lub cierpiących na reumatyzm. 

Wyjątkowy design kapci dla mężczyzn

Bambosze męskie nie tylko są funkcjonalne i  wygodne, ale mają też unikalny wygląd. Projektując modele kapci łączy się tradycyjny styl podhalański wraz z obecnie obowiązującą modą. W ofercie marki Vanuba można odnaleźć modele spełniające wysokie wymagania klientów o różnych gustach. Mogą to być kapcie męskie wsuwane, pełne, z ociepleniem lub bez. Kapcie są w stonowanych, stylowych odcieniach: czerni, brązu, beżu, szarości i popieli. Są odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku, młodszych i starszych. Każda para obuwia jest ręcznie wykonana, przez co można mieć pewność że obuwie jest zszyte dokładnie i mocno, a wykorzystane materiały są najwyższej jakości. 

Prezent składający się z bamboszy męskich jest świetnym pomysłem, który na pewno doceni każdy mężczyzna. Sprawdzą się dla każdego z panów, niezależnie od wieku i płci.

Fot.: FotoEmotions/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*