Te 6 maseczek do pielęgnacji skóry świetnie sprawdzą się w okresie lata!

Uroda
Te 6 maseczek do pielęgnacji skóry świetnie sprawdzą się w okresie lata!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasie letnich miesięcy z reguły nakładamy na twarz mniej kosmetyków lub całkiem rezygnujemy z make-upu. Warto więc w tym okresie szczególnie zadbać o wygląd naszej cery, która powinna być rozświetlona, promienna oraz mieć zdrowy wygląd. Podczas urlopu należy zadbać nie tylko o odpoczynek ciała czy umysłu, ale również zatroszczyć się o stan skóry. Poznaj kilka sposób, aby również Twoja cera zaznała należytego jej odpoczynku oraz regeneracji.

Idealna maseczka na lato to taka, która odświeży nas po całym dniu oraz ukoi skórę, która wystawiona jest na działanie wysokich temperatur. Najlepszym sposobem ku temu będzie postawienie na maseczki wykonane z naturalnych składników, najlepiej ekstraktów z roślin i owoców. Taka kuracja z pewnością pomoże rozświetlić skórę, nadać jej efektu glow oraz poprawi nasze samopoczucie. Ogromną zaletą tych wszystkich produktów jest na pewno obłędny, owocowy zapach, który pozwoli nam jeszcze lepiej poczuć wakacyjny luz.

Poza tym latem nie wolno zapominać o stosowaniu kremu z wysokim filtrem oraz odpowiednim nawodnieniu skóry. Twoja skóra w czasie lata wymaga szczególnej uwagi oraz odpowiedniej pielęgnacji. Ważnym jej etapem jest z pewnością dbanie o nawilżenie w czy mogą pomóc maseczki do twarzy.

Poznaj 6 produktów, które sprawdzą się idealnie w czasie letniej pielęgnacji

Maseczka do twarzy „Ice cream”

Maseczka na bazie awokado i kiwi

Maseczka na bazie czarnej herbaty

Maseczka malinowy sorbet

Maseczka z ekstraktem z yuzu

Maseczka niczym owocowa galaretka

Przeczytaj też: CO ZROBIĆ, BY TWOJA CODZIENNA PIELĘGNACJA STAŁA SIĘ BARDZIEJ PRZYJAZNA DLA ŚRODOWISKA?

Zdjęcie główne: Юлия Завалишина/ stock.adobe.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*