Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023

Uroda
Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Press info

Co sezon, NEONAIL prezentuje swoją kolekcję lakierów hybrydowych zainspirowaną najnowszymi trendami. Paleta Color Me Up składa się z dwunastu limitowanych odcieni, nawiązujących do barw wiosny. W kolekcji znajduje się sześć pastelowych kolorów o klasycznym wykończeniu oraz sześć błyszczących, półtransparentnych lakierów z efektem flash. Barwy z kolekcji Color Me Up podkreślą lekkość i wdzięk wiosennych stylizacji i są dostępne w cenie 36,99 zł.

Kolekcja NEONAIL Color Me Up świetnie odzwierciedla najnowsze trendy wiosennej mody 2023. Sezon wiosenny to czas ożywienia i świeżości, a tegoroczna paleta lakierów hybrydowych oferuje zarówno delikatne pastele, jak i odważne, kolorowe błyski z efektem flash. Dzięki bogactwu kolorów w kolekcji łatwo jest stworzyć wiosenny manicure, który będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji. W tym sezonie modne będą jednokolorowe pastelowe stylizacje, kolorowe french oraz błyszczące elementy. Brokatowe lakiery z efektem flash posiadają półtransparentne pokrycie, co nadaje stylizacji bardzo dziewczęcy i subtelny wygląd.

Inspiracje na stylizacje z użyciem kolorów z kolekcji Color Me Up.

Dzięki aplikacji mobilnej Color Match NEONAIL możesz wygodnie i prosto wypróbować wszystkie odcienie z kolekcji bez wychodzenia z domu. W ramach promocji najnowszej kolekcji NEONAIL Color Me Up zaplanowano kampanie marketingowe w mediach BTL, digital i social media. Produkty z tej kolekcji są dostępne do zakupu na oficjalnej stronie internetowej marki, www.neonail.pl, oraz w 193 punktach sprzedaży w galeriach handlowych.

NEONAIL to znana międzynarodowa marka z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci, która należy do renomowanej firmy Cosmo Group. Od 2006 roku firma rozwija swoją działalność na rynkach krajowych i zagranicznych, zdobywając uznanie wśród klientów z branży kosmetycznej. NEONAIL oferuje szeroką gamę produktów, w tym ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych oraz z serii SIMPLE, a także niezbędne akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL zawsze są zgodne z najnowszymi trendami manicure, zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku. W portfolio Cosmo Group znajdują się również marki kosmetyczne MYLAQ oraz NEO MAKE UP.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*