Joga twarzy – jak wykorzystać smart aging w swojej codziennej pielęgnacji?

Slow life
Joga twarzy – jak wykorzystać smart aging w swojej codziennej pielęgnacji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Joga twarzy staje się coraz popularniejsza wśród kobiet w każdym wieku. Wraz ze wzrostem świadomości wiemy, że każda partia mięśni wymaga regularnych treningów oraz aktywności, nie są wyłączone z tego te mięśnie, które znajduj się na naszej twarzy. Regularne wykonywanie drobnych ćwiczeń mimicznych może zredukować ilość zmarszczek, naciągnąć nieco skórę oraz pięknie uwydatnić kości policzkowe. Joga twarzy to coś więcej niż tylko zestaw ćwiczeń. Warto połączyć ją z nurtem smart aging, który podkreśla, że piękny i naturalny wygląd można osiągnąć tylko za pomocą holistycznego podejścia do kwestii zdrowia i urody. Poznaj sekrety tej filozofii.

Jak wykonywać jogę twarzy?

Joga twarzy może znacząco poprawić jakość naszej skóry. Za pomocą regularnego masażu możemy sprawić, że skóra będzie bardziej napięta, elastyczna oraz lepiej ukrwiona.

Joga twarzy może być fantastycznym sposobem na rozpoczęcia dnia. Można ją również wykonywać w czasie np. oglądania ulubionego serialu lub podczas przerwy w pracy. Najważniejsza jest regularność i systematyczność, dzięki którym już po kilku tygodniach można zauważyć znaczącą zmianę.

Przeczytaj też: 4 AFIRMACJĘ, KTÓRE POMOGĄ CI SPEŁNIAĆ MARZENIA I ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA

Zdjęcie główne: amixstudio/ adobestock.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*