6 luksusowych marek, w produkty których warto zainwestować

Moda
6 luksusowych marek, w produkty których warto zainwestować
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy modowe, które uznawane są za te najbardziej luksusowe, nieustannie starają się tworzyć ciekawe i nowoczesne kolekcje. Zazwyczaj projektanci stawiają na unikatowość oraz najlepszą jakość ubrań. Często zadajemy sobie pytanie, czy jest sens inwestować w tak drogą odzież? W naszym artykule przedstawiamy kilka marek, których produkty warto posiadać.

1. Gucci

Gucci to włoski dom mody, który nieustannie króluje wśród drogich marek odzieżowych. Wyróżnia go wyjątkowe i kreatywne podejście do tematu mody. Jest to jedna z pierwszych marek, która odważyła się dodać do swoich kolekcji charakter nowoczesności i otwartość na różną interpretację potencjalnych klientów. Ubrania tej marki są przepiękne i choć bardzo drogie, to warte uwagi.

2. Chanel

Chanel to dom mody, o którym wie niewątpliwie każdy. Został stworzony przez ikonę francuskiego stylu Gabrielle Coco Chanel. W 2019 roku odpowiedzialność za projekty przejęła Virginir Viard. Miłośniczkami tej marki są kobiety lubiące szyk i elegancję. Jeżeli do takich należysz, możesz śmiało pomyśleć nad zakupem produktów Chanel. Niekoniecznie muszą być to ubrania – dom mody oferuje również przepiękne, luksusowe perfumy.

3. Rolex

Rolex to luksusowa marka zegarków. Jest popularna wśród śmietanki towarzyskiej oraz gwiazd. Zegarki są bardzo drogie, ale również wyjątkowe. Jeżeli planujesz zakup takiego produktu i wiesz, że możesz przeznaczyć na niego znaczną ilość pieniędzy, to warto pomyśleć nad Rolexem.

4. Dior

To kolejny dom mody w naszym zestawieniu pochodzący z Francji. Nutkę nowoczesności wprowadziła do marki obecna projektantka pochodzenia włoskiego – Maria Grazia Chiuri. Dior to wybór wielu kobiet z klasą. Niejedna z nich jest zachwycona kolekcjami tego domu mody. Jeżeli masz chwilę czasu to polecamy przejrzeć media społecznościowe Diora – na pewno się nie zawiedziesz!

5. Stella McCartney

Jest to bardzo wyjątkowa marka ubrań, którą cechuje podejście ekologiczne. Powstała w 2001 roku i już wtedy starała się tworzyć kolekcje przyjazne środowisku. W produkcji swojej odzieży wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu. Jest to kolejna droga marka ubrań, ale warta uwagi. Szczególnie w przypadku, gdy starasz się dbać o środowisko.

6. Balenciaga

Balenciaga to luksusowa marka, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Powstała w 1919 roku, a jej założycielem był projektant Crisrtóbal Balenciaga pochodzący z Hiszpanii. Ta marka zasłynęła z oryginalnego i sprzecznego z konkurencją podejścia do mody. Ich kolekcje czasem mogą wydawać się śmieszne lub dziwne, ale nie zmienia to faktu, że są bardzo pożądane przez wiele kobiet. Jeżeli cenisz sobie oryginalność w modzie, to koniecznie zapoznaj się z najnowszą kolekcją od Balenciagi. Bardzo możliwe, że coś wpadnie Ci w oko.

Zdj. główne: Dima Pechurin/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*