5 instagramowych, modowych kont, które pokochasz, jeśli uwielbiasz minimalizm

Moda
5 instagramowych, modowych kont, które pokochasz, jeśli uwielbiasz minimalizm
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Mniej znaczy więcej, a jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, co do prawdziwości tego hasła, polecamy rzucić okiem na kilka naszych ulubionych, minimalistycznych profili modowych na Instagramie.

Choć mogłoby się wydawać, że utworzenie klasycznej, ale jednocześnie nowoczesnej stylizacji, to bułka z masłem, w rzeczywistości sprawa wygląda nieco inaczej. Bo pomyśl – czy nie łatwiej jest przyciągnąć uwagę innych barwnymi ubraniami, ozdobionymi frędzlami czy nadrukami? Naszym zdaniem trzeba się trochę postarać, by za pomocą jak najmniejszej ilości elementów looku (a dodatkowo w stonowanych barwach i w mniej lub bardziej klasycznych formach) zbudować superstylową i godną pozazdroszczenia stylizację.

Niemniej coraz więcej dziewczyn chętnie podejmuje to wyzwanie. Trudno się jednak dziwić, bowiem po latach, gdzie w modzie królował nadmiar, minimalizm wydaje się być ukojeniem.

Czy Ty również chciałabyś zacząć ubierać się w ten sposób lub też po prostu „ulepszyć” swoje outfity? Koniecznie sprawdź te kilka intagramowych kont. Specjalnie dla Ciebie wyszukałyśmy bogate źródełka minimalistycznych, modowych inspiracji.

Felicia Akerstrom

Lorna Humphrey

Filippa Hägg

Amalie Moosgaard Nielsen

Brittany Bathgate

Przeczytaj też: JAK ZBUDOWAĆ KAPSUŁOWĄ GARDEROBĘ? 4 ZASADY, KTÓRYCH POWINNAŚ SIĘ TRZYMAĆ

Zdjęcie główne: Jeremy Moeller/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*