#NoMakeup staje się coraz popularniejszym hasztagiem wśród gwiazd Hollywood

#NoMakeup staje się coraz popularniejszym hasztagiem wśród gwiazd Hollywood

Każdy może wyglądać spektakularnie pokazując się jedynie w pełnym makijażu. Jednak coraz więcej kobiet nie ma oporów, aby wstawiać do social mediów zdjęcia, gdzie nie mają na sobie make-upu. Hasztag #NoMakeup staje się bardzo popularny i korzystają z niego również gwiazdy Hollywood. Sprawdź które sławy nie mają problemu, aby pokazać się światu w naturalnej wersji.

Kobiety przestały już silić się, aby ciągle wyglądać idealnie. To wspaniałe, że nawet gwiazdy z pierwszych stron gazet chcą dać innym przekaz, że naturalny wygląd również jest normalny. Piegi, niewyregulowane brwi, znamiona, a nawet trądzik to rzeczy z którymi budzimy się każdego dnia i nie zawsze musimy je maskować za warstwą makijażu. Dzięki tym niuansom każda twarz nabiera ciekawego charakteru i indywidualnych rys. Mamy nadzieję, że z każdy rokiem moda na pokazywanie normalnych, a nie wyretuszowanych wizerunków kobiet będzie się umacniać.

7 gwiazd, które nie boją się wstawiać selfie bez makijażu

Każda z nich ma miliony obserwujących, a mimo to nie ma oporów, aby pokazać się w nieidealnym wydaniu. To wyraz solidarności i odwagi, żeby zmieniać rzeczywistość w której główną rolę odgrywały perfekcyjne zdjęcia w social mediach.

Beyoncé

Cara Delevingne

Taylor Swift

Camila Cabello

Rihanna

Demi Lovato

Selena Gomez

Przeczytaj też: 10 KREMÓW BB, KTÓRE ZASTĄPIĄ CI PODKŁAD W CZASIE UPALNYCH DNI

Zdjęcie główne: Emma McIntyre/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Anna Sacharewicz
Copywriterka z kilkuletnim stażem, uwielbia tworzenie wartościowych treści. Zwolenniczka selfcare i naturalnej pielęgnacji. W wolnych chwilach uprawia jogę i jeździ na wycieczki rowerowe.

Powiązane posty

Napisz komentarz

Minimish