Redakcja

Mówi się, że “mniej znaczy więcej”. My z tą regułą zgadzamy się w stu procentach, co zresztą potwierdzą treści, które regularnie tutaj serwujemy. Konkrety? Na danie główne podajemy przede wszystkim artykuły dotyczące minimalistycznych rozwiązań zarówno w modzie, jak i w urodzie. Na deser z kolei wydajemy materiały związane ze slow life.

Gdzie znaleźć najbardziej stylowe ubrania w minimalistycznym klimacie? Na jakie fryzury czy makijaże postawić, gdy ceni się przede wszystkim klasykę i prostotę? Jak pięknie i mądrze żyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania czekają na Ciebie na minimish.pl.

Zainteresowana?

admin-ajax (4)

Anna Sacharewicz
Copywriterka z kilkuletnim stażem, uwielbia tworzenie wartościowych treści. Zwolenniczka selfcare i naturalnej pielęgnacji. W wolnych chwilach uprawia jogę i jeździ na wycieczki rowerowe.

Zobacz posty Anny

Ewa Reducha-Wiśniewolska (4)

Ewa Reducha-Wiśniewolska
Dziennikarka i copywriterka z wieloletnim doświadczeniem. Czerpie dużą satysfakcję, gdy może dzielić się swoją wiedzą z innymi kobietami. Pasjonuje ją moda, którą dopasowuje do siebie, tworząc indywidualny styl. W swoim życiu kieruje się zasadą, by stawiać na jakość a nie na ilość – i to w najróżniejszych dziedzinach.

Zobacz posty Ewy

Nina_Gęsikiewicz

Nina Gęsikiewicz
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UAM w Poznaniu. Copywriter i korektor tekstów. Moda to jej ogromna pasja – z trendami jest zawsze na bieżąco. W wolnej chwili uwielbia tańczyć, grać na ukulele i czytać książki psychologiczne.

Zobacz posty Niny

Minimish